close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ورزشی
نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392

خرید اینترنتی آموزش دفاع شخصی بر اساس ضربه به نقاط دیم ماک (نقاط فوق العاده حساس)به صورت اورجینال

بسیار کاربردی و مفید

کاملترین مجموعه آموزش دفاع شخصی با قیمت بسیار ارزان

آموزش دفاع شخصی بر اساس ضربه به نقاط دیم ماک (نقاط فوق العاده حساس)به صورت اورجینال

از کار انداختن حریف با ضربه به نقاط حساس بدن !
با بهرهگیری از تمرینات ارائه شده در این مجموعه آموزشی فیلمهای فشرده ، قادر خواهید بود در هر محیط و شرایطی از خود دفاع کنید. دفاع در مقابل دزدان ، متجاوزان و تبهکاران مسلح به سلاح گرم و سرد :
دفاع با دست خالی در مقابل :
- متجاوز مسلح به چاقو
- متجاوز مسلح به سلاح گرم
- متجاوز مسلح به نیزه یا چوب
- دفاع از شخص ثالث
- استفاده از انرژی حرکتی حریف برای پرتاب کردن او

- دفاع با کمک کیف ، کتاب ، شانه ، عینک ، کمربند و ... بر اساس حمله به نقاط حساس بدن
دانشی باستانی که فقط در انحصار استادان بزرگ رزمی قرار دارد
به صورت کامل و دقیق ، نقاط دیم ماک به صورت ویدئویی آموزش داده می شود و نحوه استفاده از این نقاط در درگیری های رزمی و دفاعی برای تمام افراد چه اشخاص عادی و چه رزمی کاران حرفه ای با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشریح شده است.

بدون نیاز به داشتن اندام ورزیده !
نقاط دیم ماک نقاط خاصی از بدن انسان هستند که اعمال فشار یا ضربه به شکلی خاص به آنها باعث از کار افتادن موقتی انرزی در بدن میشوند. اینها همان نقاطی هستند که در پزشکی چین و خاور دور به عنوان نقاط طب سوزنی به طور عمیق مورد مطالعه قرار گرفته اند و تاثیر درمانگری آن کاملا تایید شده است.

بالغ بر ۶۰۰ دقیقه آموزش دفاع شخصی به روش ضربه به نقاط لمس مرگ

توضیح: مجموعه ۹ سی دی که در فروشگاه اصلی آن با قیمت ۲۰ دلار معادل ۲۰ هزار تومان فروخته میشود را در یک دی وی دی بدون سانسور و حذفیات با کیفیت عالی گردآوری کردیم و با قیمت فقط ۵۰۰۰ تومان تقدیم شما میکنیم
برای دیدن یک اسکرین شات از کیفیت تصاویر این مجموعه روی عکس زیر کلیک کنید

برای اولین بار در ایران به صورت کامل و دقیق، نقاط دیم ماک به صورت ویدئویی آموزش داده می شود و نحوه استفاده از این نقاط در درگیری های رزمی و دفاعی برای تمام افراد چه اشخاص عادی و چه رزمی کاران حرفه ای با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشریح شده است.

صحنه ای از یک درگیری خیابانی را تجسم کنید که یک رزمی کار بسیار ورزیده با اندامی تنومند جلوی پیر مردی نحیف را گرفته و میخواهد اورا بر زمین بکوبد و در مقابل چشمان حیرت زده عابران و تماشاچیان رهگذر پیر مرد فقط با نواختن ضربه ای نه چندان محکم به نقاط مشخصی از اندام مهاجم غول پیکر او را برای همیشه نقش بر زمین میسازد. این صحنه تخیلی و حقه سینمایی به نظر میرسد اما حقیقت این است که چنین نقاطی در بدن انسان وجود دارند و هستند کسانی که اندام و هیکل تنومند و عضلانی دارند اما با تسلط دقیق به محل این نقاط و اطلاع کامل از نحوه وارد سازی ضربه (شامل فرم ضربه، زاویه و شدت ضربه و ضربه های ترکیبی به نقاط مکمل) قادرند به راحتی در هر صحنه رزمی با کمترین تلاش جان خود را به سلامت از میدان به در برند. نام این نقاط حساس به ضربه در بدن نقاط دیم ماک یا آتمی و نام هنر رزمی مبتنی بر ضربه زنی به این نقاط کیوشوجیتسو (kyusho jitso) است

استفاده از این مجموعه برای تمام افراد خانواده شدیدا توصیه می شود

سوال: آیا یاد گرفتن نقاط دیم ماک و نحوه ضربه زدن به این نقاط فقط به درد رزمی کاران می خورد؟

جواب: خیر! برعکس ، دیم ماک و ضربه به این نقاط (به قول جت لی در فیلم بوسه اژدها) بیشتر به درد کسانی می خورد که از لحاظ جثه بدنی کوچک و ضعیف هستند و طاقت تحمل مشت ها و ضربات متوالی مهاجمین را ندارند. در واقع این اشخاص می خواهند نقاط مشخصی را بدانند که با ضربه زدن به آن نقاط قادر باشند حریفان غول پیکر و ورزیده را زمینگیر کنند. خوشبختانه نقاط دیم ماک در سراسر بدن از سرو گردن گرفته تا دست و پا و شکم وعقب و جلوی بدن پخش شده اند. بنابراین بسته به اینکه کدام قسمت بدن مهاجم در اختیار شما باشد می توانید بلافاصله به نقاط دیم ماک همان نواحی ضربه بزنید و ضمن خلاص کردن خود حریف را از کار بیاندازید و یا حتی او را کاملا زمین گیر کنید.

نمایش های سینمایی که در آن دو نفر به جان هم می افتند و ساعت ها با هم مبارزه می کنند در واقعیت اصلا رخ نمی دهند. در واقعیت کل زمان دعوا و درگیری بیشتر از دو سه دقیقه نیست و در این دقایق وارد ساختن ضربات کور و بی هدف ، ضمن آنکه ممکن است باعث زخمی شدن و آسیب های جدی شود ، انرژی شما را نیز سریعا تحلیل برده و توان مقاومت و مبارزه را به سرعت از شما می گیرد. در این مواقع کافی است بدانید کدام نقطه از دست یا مچ دست و یا زیر بغل یا گردن و پا و پشت و پهلو و سینه و یا هر نقطه دیم ماک دیگر بدن حریف را شکار کنید و آن را به شکل مناسب نیشگون بگیرید، یا فشار دهید یا ضربه زنید و یا قلوه کن کنید و بکشید! به محض اینکه این نقطه حساس و یا چند نقطه حساس را پشت سر هم با دست یا حتی با خودکار و چوب و سنگ (در صورت نیاز) ضربه زدید ، حریف اگر قهرمان کمربند دار رزمی هم باشد فورا بی حال می شود و روی زمین ولو می گردد و شما را به حال خود رها می سازد تا بتواند جان خود را سالم از میدان بدر برد.


می بینید که اطلاع از دانش دیم ماک و کیوشوجیتسو در درگیری ها چقدر برای افراد ضعیف و ناآشنا با فنون رزمی مفید است. جالب است بدانید در دوره های فشرده آموزش دفاع شخصی که امروزه در سطح وسیعی در اروپا و آمریکا و در واقع در کل کشورهای جهان مرسوم است ، از فرد آموزش گیرنده می خواهند خودش در منزل و در اوقات فراغت به تقویت عضلات و مفاصل خود بپردازد و سرکلاس فقط نقاط حساس و ضعیف بدن حریف و شکل صحیح ضربه زدن به این نقاط را به آموزش گیرنده یاد می دهند. البته بسیاری از این نقاط را همه می شناسند: گیجگاه ، چشم ها ، زیر گردن ، فضای توخالی وسط گردن، کبد یا همان فضای توخالی وسط جناغ سینه ، وسط پا در مردان ، پهلوها ، کلیه ها و... اما حقیقت آن است که هنگام درگیری چه بسا این نقاط از دسترس شما دور باشد یا حریف به طور ذاتی آنها را از دسترس شما دور کند. در این مواقع است که نقاط مخفی دیم ماک به داد شما می رسند و شما فقط با یک فشار کوچک به نقاطی از مچ و دست و بازوی حریف می توانید دهان او را از درد باز نگه دارید و نگاه ملتمسانه و دردآلود او را جایگزین نگاه خشن و بی رحمش سازید.

سوال : ضربه به نقاط دیم ماک چگونه است؟

نقاط دیم ماک همانگونه که گفته شد ، آن بخش از مسیرها یا مدارهای انرژی چی هستند که به پوست بدن نزدیک شده اند و یا در چند سانتی متری زیر عضلات نزدیک به پوست قرار گرفته اند. طبیعی است که دسترسی به آن نقاطی که درست زیر پوست هستند خیلی راحت است ، چرا که ضخامت پوست بدن معمولا زیاد نیست و شما می توانید مستقیما با یک ضربه کوچک به نقطه دیم ماک زیر پوست ، تاثیر آن را بلافاصله در چهره و زانوان خمیده و ضعف شدید مهاجم مشاهده کنید.

اما بعضی اوقات نقاط دیم ماک در زیر لایه ای از عضله یا چربی یا رگ مخفی شده است و شما باید با یک زاویه مشخصی این نقطه را هدف قرار دهید و میزان فشار بیشتری را اعمال کنید. حتی نوع ضربه هم فرق می کند. گاهی یک ضربه محکم با نوک انگشتان کفایت می کند. ولی گاهی لازم است دست را مشت کرده و با استخوان پشت دست محکم روی نقطه ضربه بزنید و آن را فشار دهید. بعضی مواقع باید به جای ضربه زدن نیشگون بگیرید و یا مانند انبردست عضله روی نقطه دیم ماک را به همراه خود نقطه از جا درآورده و به سمت بیرون بکشید تا بتوانید آن نقطه را تحت تاثیر قرار دهید. گاهی نیز نباید به یک نقطه دیم ماک اکتفا کنید . مثلا لازم است ابتدا درد شدیدی را در مسیر انرژی چی از داخل کلیه های مهاجم ایجاد کنید و بعد مدار روده و مدار قلب او را همزمان زیر ضربات خود قرار دهید. به این ترتیب مهاجم به خاطر از کار افتادن و افت انرژی شدید و سریع در چند بخش از بدن خود ، بی اختیار میدان را واگذار می کند و برای زنده ماندن و نفس کشیدن خود به تقلا می افتد.

اگر دستانتان ضعیف و ظریف است و یا فرد مهاجم از بدن قوی تر و محکم تری برخوردار است باز هم نباید نگران باشید. شما می توانید برای ضربه زدن به نقاط دیم ماک از خودکار ، کناره کتاب و حتی سنگ و نمکدان و قاشق و خلاصه هر چه در اطرافتان است استفاده کنید. زیبایی ضربه به نقاط دیم ماک این است که فقط با یک یا چند ضربه به درگیری خاتمه می دهید و حداقل آسیب و صدمه را ایجاد می کنید. و در عین حال بهترین نتیجه را می گیرید.

بدون داشتن اندام ورزیده از خطرات در امان باشید !!!

آموزش نقاط لمس مرگ توسط استاد اسکات راجرز Scott Rogers با به کار گیری تکنیک اثبات شده ی Kyushojutsu است که هر گونه حمله ای را بدون در نظر گرفتن فن رزمی آن غیرفعال میکند. آموزش این تکنیک به صورت تجربی است و تئوری نیست.

اسکات راجرز دارنده ی دان ۴ کمربند مشکی رتبه ممتاز در Okinawan Kempo و متخصص در Kyushojutsu است. او همچنین به کمربند مشکی دان ۳ در تکواندو کره، و کمربند مشکی دان ۱ در Taijutsu ژاپنی دست یافته است.

در انتهای هر برنامه، نحوه ترمیم آسیب و بازگرداندن شخص صدمه دیده به حالت نرمال به شما آموزش داده میشود....

با ضربات کوچک در نقاط خاص حریف خود را برای مدتی از کار بیاندازید !
نام محصول: آموزش دفاع شخصی با تکنیک نقاط لمس مرگ
تعداد قسمت: ۹ قسمت کامل با کیفیت عالی

شماره مجوز 44848/5547

قیمت: 10,000 تومان

 

روش خرید: برای خرید آموزش دفاع شخصی بر اساس ضربه به نقاط دیم ماک (نقاط فوق العاده حساس)به صورت اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید پستی

 

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 113
برچسب : آموزش دفاع شخصی ,خرید آموزش دفاع شخصی ,خرید اینترنتی آموزش دفاع شخصی ,خرید پستی آموزش دفاع شخصی ,خرید آنلاین آموزش دفاع شخصی ,خرید نقدی آموزش دفاع شخصی ,سفارش آموزش دفاع شخصی ,سفارش آنلاین آموزش دفاع شخصی ,سفارش پستی آموزش دفاع شخصی ,سفارش نقدی آموزش دفاع شخصی ,سایت سفارش آموزش دفاع شخصی ,فغروش آموزش دفاع شخصی ,فروشگاه آموزش دفاع شخصی ,فروشگاه پستی آموزش دفاع شخصی ,فروشگاه آنلاین آموزش دفاع شخصی , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ دوشنبه 12 فروردين 1392

خرید اینترنتی مجموعه آموزشی تمرینات بدنسازی جو ویدر

دیگر نگران اشتباه رفتن حرکات خود نباشید

تمامی نکات بدنسازی را همانند مربی بدنسازی فرا بگیرید

مناسب برای تمرینات مسابقات

مناسب برای مربیان

آموزش اصولی بدنسازی توسط قهرمان این رشته جو ویدر

بدن‌سازی یا پرورش اندام به انجام یکسری تمرینات بدنی با وسیله و دستگاههای گوناگون به طرق مختلف اطلاق می‌شود که با کمک تغذیه اصولی و علمی، آمادگی‌های جسمانی فرد را رشد داده و تاثیر زیادی بر توانایی‌های بدنی فرد بر جا می‌گذارد. لازم به ذکر است که این افزایش آمادگی‌های جسمانی، هم قدرتی و هم استقامتی می‌باشد.بر اثر انجام تمرینات بدن‌سازی به بهترین شکل، حالتی در بدن ایجاد می‌شود که علاوه بر افزایش قدرت و توانایی‌های بدنی، نمای ظاهری بدن به صورتی موزون و متناسب در می‌آید که از آن با عنوان زیبایی اندام یاد می‌شود. عبارت دیگری که برای این فعالیت استفاده می‌شود پرورش اندام است که در هنگام استفاده از این کلمه معمولا منظور افزایش حجم عضلانی و کاهش همزمان چربی برای فرمگیری بهتر بدن است. اکثر ورزشکاران، بدنسازی را به عنوان جز مکمل به ورزش اضافه می‌کنند تا رشد عضلات مورد استفاده را بهبود ببخشد. این مجموعه فیلم آموزشی که در ۱۰ قسمت و مدت زمانی تقریبی ۷ ساعت تهیه شده است.در این مجموعه با تمرینات اصولی جو ویدر افسانه ای ، بنیانگذار پرورش اندام نوین در جهان که لقب پدر پرورش اندام را به وی دادند و همچنین بزرگ ترین ستاره های بدن سازی ، متخصصان پزشکی و غیره همراه خواهیم شد.در ادامه نحوه ی برنامه ریزی صحیح که مهمترین عنصر در بدنسازی است را خواهیم آموخت.برنامه های تغذیه ای کاملا اصولی و نحوه پیگیری روند تمرین ها ، همه و همه در این مجموعه بی نظیر گنجانده شده است….

 

|نسخه کامل مجموعه ، شامل ۱۰ قسمت|

 

BodyBuilding مجموعه آموزشی تمرینات بدنسازی جو ویدر Joe Weiders   Bodybuilding Training System

قیمت:30000 تومان

برای خرید , پس از واریز وجه به حساب فروشگاه , اطلاعات دقیق پستی خود را به تیم پشتیبانی فروشگاه ارسال کنید تا محصول مورد نظر با پست پیشتاز برای شما ارسال شود

هزینه ارسال به سراسر ایران رایگان میباشد.

09392389189

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 119
برچسب : مجموعه آموزشی تمرینات بدنسازی جو ویدر ,تمرین بدنسازی ,آموزش بدنسازی ,خرید فیلم اموزش بدنسازی ,جو ویدر ,اموزش تمرینات بدنسازی ,فیلم اموزشی بدنسازی ,فروشگاه فیلم آموزشی بدنسازی ,مجموعه آموزشی اصول تمرینات بدنسازی , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ دوشنبه 12 فروردين 1392

خرید اینترنتی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی

بهترین فیلم برای آموزش دفاع شخصی

تمام تکنیک ها و تاکتیک های دفاع شخصی را به روش بروس لی فرا بگیرید

قدم به قدم و مناسب برای تمام سنین

سالها بعد از مرگ اسطوره هنرهای رزمی جهان یعنی بروس لی، هنوز هم روش های مبارزاتی و دفاع شخصی او در نقاط مختلف جهان تدریس می شود.

مدت:52 دقیقه

زبان: انگلیسی

 

قیمت:13000 تومان

برای خرید پس از واریز وجه به حساب فروشگاه اطلاعات دقیق پستی خود را به شماره های پشتیبانی فروشگاه ارسال کنید تا کالا با پست پیشتاز برای شما ارسال شود

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران رایگان میباشد.

09392389189

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 110
برچسب : فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,خرید فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,خرید اینترنتی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,خرید پستی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,خرید آنلاین فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,فروش فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,فروش پستی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,فروشگاه فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,سفارش فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,سفارش پستی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,سفارش اینترنتی فیلم آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی ,فیلم آموزش دفاع شخصی ,خرید فیلم آموزش دفاع شخصی ,فیلم آموزش دفاع شخصی اصل ,خرید پستی فیلم آموزش دفاع شخصی ,فروشگاه فیلم آموزش دفاع شخصی ,فروش فیلم آموزش دفاع شخصی ,سایت خرید فیلم آموزش دفاع شخصی ,سایت فیلم آموزش دفاع شخصی , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ چهارشنبه 16 اسفند 1391

خرید اینترنتی فیلم آموزش شنا

آموزش شنا کرال پشت

بهترین فیلم آموزشی برای مبتدیان

با خرید آنلاین این محصول به شناگر ماهر تبدیل شوید

قابل استفاده در تمام پلیرهای خانگی

با کیفیت بالا

تهیه شده توسط قهرمان جهان و رکورد دار شنا آرول پیرسون

تمام نکان کلیدی شنا را فرا گیرید

اگر مربی شنا هستید این مجموعه بهترین است.

قیمت:5000 تومان

خريد پستي

 

فیلم آموزش شنا کرال پشت

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 129
برچسب : فیلم آموزش شنا ,خرید فیلم آموزش شنا ,خرید اینترنتی فیلم آموزش شنا ,خرید پستی فیلم آموزش شنا ,خرید آنلاین فیلم آموزش شنا ,سایت خرید فیلم آموزش شنا ,فروش فیلم آموزش شنا ,فروش پستی فیلم آموزش شنا ,فروشگاه فیلم آموزش شنا ,سفارش فیلم آموزش شنا ,سفارش پستی فیلم آموزش شنا ,سفارش اینترنتی فیلم آموزش شنا ,سایت سفارش فیلم آموزش شنا ,آموزش شنا ,فیلم آموزش شنا کرال پشت ,خرید فیلم آموزش شنا کرال پشت ,خرید اینترنتی فیلم آموزش شنا کرال پشت ,نحوه ی گرم کردن شنا ,شنا , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ شنبه 28 بهمن 1391

خرید اینترنتی آموزش مربیگری و بازیکن سازی فوتسال

به طور کاملآ حرفه ای

با جدید ترین تاکتیکهای روز فوتسال

تهیه شده توسط مربیان برتر فوتسال جهان

قیمت :25000 تومان

در این DVD آموزشی:

آنالیز مسابقات فوتسال

نحوه گرم کردن

نحوه صحیح تمرین دادن بازیکنان

پنالتی زدن

شوت زدن به دروازه

آموزش تاکتیک ها

تاکتیک های حمله و دفاع

آموزش دریبلینگ

و...

قیمت :25000 تومان

 

خرید پستی

 

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 115
برچسب : آموزش فوتسال ,آموزش مربیگری فوتسال ,خرید آموزش مربیگری فوتسال ,تاکتیک های فوتسال ,فوتسال ,تاکتیکهای دفاع فوتسال ,آموزش دریبلینگ فوتسال ,تمرین دادن فوتسال ,آنالیز مسابقات فوتسال ,خرید اینترنتی آموزش مربیگری و بازیکن سازی فوتسال ,تاکتیک حمله در فوتسال ,تاکتیک دفاع در فوتسال ,آموزش آنالیز کردن فوتسال ,خرید آموزش آنالیز کردن مسابقات فوتسال ,طریقه پنالتی زدن فوتسال ,تاکتیک های حمله و دفاع ,خرید تاکتیک های حمله و دفاع ,سفارش آموزش مربیگری فوتسال ,مربی فوتسال ,پکیج مربیگری فوتسال , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1391

آموزش بوکس حرفه ای

آموزش حرفه ای بوکس از مبتدی تا حرفه ای

خرید آموزش حرفه ای بوکس از مبتدی تا حرفه ای

در این آموزش بوکس شما می آموزید:

آموزش مشت زنی

آموزش هوک

آموزش قرار گیری

آموزش گارد بستن

نحوه دراپلینگ

و....

با خرید آموزش بوکس به یک بوکس ور حرفه ای تبدیل شوید

قیمت:14000تومان

 

 

 

همین الان آموزش بوکس را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و سپس پول را به مآمور پست بپردازی

خرید پستی

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 139
برچسب : آموزش بوکس ,آموزش بوکس حرفه ای ,آموزش حرفه ای بوکس ,آموزش مشت زنی ,آموزش پا در بوکس ,آموزش مست زنی بوکس ,آموزش مشت زنی بوکس ,خرید اموزش بوکس ,خرید اینترنتی بوکس ,خرید اینترنتی آموزش بوکس ,خرید پستی آموزش بوکس ,تکنیک های بوکس ,تکنیک های ورزش بوکس ,آموزش گارد در بوکس ,آموزش گارد گیری در بوکس ,نحوه اموزش هوک ,نحوه اموزش دفاع در بوکس ,نحوه استقرار و جاگیری در بوکس ,فن های سریع و پیچیده بوکس ,نحوه آموزش movement , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1391


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1391

آموزش کونگ فو به طرز کاملآ حرفه ای و اصولی

خرید آموزش کونگفو

آموزش کونگفو توا در قالب 30 عدد سی دی

با خرید اینترنتی این آموزش کونگفو توا به یک کنگفو کار قدرتمند تبدیل شوید

آموزش کونگفو توا (نرمش)

آموزش کونگفوتوا (مبارزه)

آموزش کونگفو توا را حتمآ بخرید و سطح خود را بالا ببرید

قیمت:21000تومان

 


خرید پستی

 

 

 

 

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 194
برچسب : کونگفو ,کونگفو توا ,آموزش کونگفوتوا ,عکس کونگفو کاران ,تشریح بدن انسان ,خرید آموزش کونگفو ,فیلم آموزش کونگفو ,خرید فیلم آموزش کونگفو ,خرید پستی فیلم آموزش کونگفو ,خرید آنلاین آموزش کونگفو ,سفارش آموزش کونگفو ,سفارش بسته آموزش کونگفو ,سفارش فیلم آموزش کونگفو ,سفارش پستی آموزش کونگفو ,سفارش اینترنتی فیلم آموزش کونگفو ,آموزش کونگفو اصل ,مبارزه , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ چهارشنبه 02 فروردين 1391

آموزش کشتی آزاد و فرنگی

خرید آموزش کشتی
 

آموزش ورزش کشتی توسط قهرمان المپیک

بهترین فیلم آموزش کشتی

کشتی آزاد و فرنگی

آیا به قهرمانی در ورزش کشتی فکر میکنید؟

آیا دوست دارید از قهرمانان کشتی باشید؟

آیا شما هم به کشتی علاقه دارید؟

آیا دوست دارید همه چیز را در مورد کشتی بدانید؟

آیا کشتی گیر هستید و میخاهید سطح کشی خود را افزایش دهید؟

آیا مربی  کشتی هستید و میخاهید تمام نکات ریز در مورد ورزش کشتی را بدانید؟

تمام موارد و بسیاری از نکات کلیدی کشتی فقط در این فیلم آموزشی کشتی

عکس هایی از این محصول:

  کشتی یکی از قدیمی ترین و فراگیر ترین ورزش های دنیاست که دارای سبک های متنوعی می

باشد .

دو سبک المپیکی این رشه ،کشتی فرنگی و کشتی آزاد می باشند که مسابقات آن زیر نظر

فدراسیون بین المللی کشتی (فیلا ) برگزار می شود .

این نرم افزار مالتی مدیا حاوی مطالب مفیدی پیرامون این رشته ورزشی (از جمله تاریخچه - کاهش

و افزایش وزن - تغذیه در کشتی ) و فیلم های آموزشی دوبله به فارسی با عناوین :

 (تمرینات آماده سازی - نکات مفید - برنامه بدنسازی 12 در 12 و اموزش کشتی ) می باشد

 

روش خرید: پس از کلیک بر روی دکمه ی خرید پستی و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس پول ان را به مآمور پست بپردازید.

 

 

خرید پستی

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 171
برچسب : آموزش کشتی ,فیلم آموزش کشتی ,خرید فیلم آموزش کشتی ,کشتی آزاد ,کشتی فرنگی ,خرید پستی آموش کشتی ,خرید پستی فیلم آموزش کشتی آزاد ,خرید اینترنتی فیلم آموزش کشتی آزاد ,خرید پستی فیلم آموزش کشتی فرنگی ,خرید اینترنتی ,کشتی ,نکات کلیدی کشتی آزاد ,خرید کشتی آزاد ,حرکات کشتی آزاد ,قهرمانی کشتی آزاد ,قرمان کشتی فرنگی ,آموزش کشتی آزاد و فرنگی اورجینال ,خرید پستی آموزش کشتی آراد ,آموزش کشتی فرنگی ,تکنیک های کشتی , ,


نوشته شده توسط ایران امیر در تاریخ سه شنبه 01 فروردين 1391

آموش کیک بوکس

آموزش کاملآ حرفه ای و اصولی کیک بوکس و ورزش های رزمی

 شما با استفاده از این فیلم آموزشی تمامی فنون و تکنیک های کلیدی ورزش کیک بوکسینگ را آموزش خاهید دید

شما میتوانید به راحتی با استفاده از این فیلم آموزش کیک بوکسینگ به یک رزمی کار قدرتمند تبدیل شده و تمامی حریفان خود را شکست دهید

شما با استفاده از این آموزش کیک بوکسینگ می آموزید:

روش های اصولی گرم کردن

روش های صحیح انجام ضربات دست

آماده شدن برای مسابقات

روش های اصولی ضربه زدن به نقاط حساس

و...

قیمت:12300 تومان

 

 

روش خرید:برای خرید فیلم آموزش بوکس  پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

خرید پستی

 

ادامه مطلب . . .
امتیاز : | نظر شما :
تعداد بازدید : 296
برچسب : آموزش کیک بوکس ,آموزش کیک بوکسینگ ,کیک بوکس ,بوکس ,خرید فیلم آموزش کیک بوکس ,خرید فیلم آموزش کیک بوکسینگ ,آموزش گرم کردن کیک بوکسینگ ,آموزش تکنیک های کیک بوکسینگ ,خرید پستی آموزش کیک بوکسینگ ,سفارش آموزش کیک بوکسینگ ,انواع ضربان کیک بوکسینگ ,آموزش ضربه ی آپرکات ,حرکات کششی کیک بوکسینگ ,ورزش کیک بوکس ,یادگیری کیک بوکس ,خرید اینترنتی آموزش کیک بوکس ,خرید آموزش کیک بوکس ,خرید پستی کیک بوکس ,فروش پستی کیک بوکس ,فروش اینترنتی کیک بوکس , ,
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :
ورزشی

sharj

دوشنبه 26 آذر 1397

ورزشی

تبلیغات
جستجوگر پیشرفته سایت[Menu_Title]
[Menu_Code]
[Post_Title]
[Post_Content]
امتیاز : [Post_Rate] نتیجه : [Post_Rate_Result] امتیاز توسط [Post_Rate_Count] نفر مجموع امتیاز : [Post_Rate_Total]

مطالب مرتبط
[Menu_Title]
[Menu_Code]
[Menu_Title]
[Menu_Code]
آمار
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : [Blog_Posts]
کل نظرات کل نظرات : [Blog_Comments]
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : [Online]
تعداد اعضا تعداد اعضا : [Blog_User]

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : [Today]
بازدید دیروز بازدید دیروز : [Yesterday]
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : [Google_Day]
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : [Google_Yesterday]
بازدید هفته بازدید هفته : [Week]
بازدید ماه بازدید ماه : [Month]
بازدید سال بازدید سال : [Year]
بازدید کلی بازدید کلی : [All]

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : [IP]
مرورگر مرورگر : [Browser]
سیستم عامل سیستم عامل : [Windows]
ورود کاربران
[Login_Form]
رمز عبور را فراموش کردم ؟
عضويت سريع
[Reg_Fast_Form]
نظرسنجي
[Poll_Name]
[Poll_Items]
تبادل لینک هوشمند
[Link_Auto_Form]
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود